Designed by:
spa&wellness inspiracje
sobota, 14 listopada 2009 13:31
spa&wellness inspiracje
Nowość wydawnicza: SPA&WELLNESS. INSPIRACJE.
Książka jest pomocnym przewodnikiem dla właścicieli ośrodków spa i gabinetów kosmetycznych oraz dla osób myślących o własnym spa-biznesie. Informacje zawarte w książce ułatwią stworzenie spa menu, zarządzanie marketingowe i pozyskiwanie nowych klientów.

spa&wellness inspiracje SPA&WELLNESS. INSPIRACJE
Jest to książka o marketingu, która pozwala zrozumieć, na czym polega wyróżnienie się na rynku, przedstawia pomysły na ciekawą ofertę, która ma swoje tradycyjne korzenie, uczy budowania pasjonującej opowieści o oferowanych zabiegach i inspiruje do wypracowania własnej, unikalnej oferty
SPA&WELLNESS. INSPIRACJE

Nie jest przewodnikiem po zabiegach kosmetycznych i gabinetach odnowy biologicznej, nie jest gotową propozycją karty spa, jak również nie jest poradnikiem dotyczącym funkcjonowania ośrodka spa.

SPA&WELLNESS. INSPIRACJE
To lektura obowiązkowa dla właścicieli gabinetów kosmetycznych lub ośrodków spa, którzy poszukują unikalnej oferty dla swoich klientów, uczniów i słuchaczy szkół kosmetycznych, szczególnie tych, którzy marzą o własnym biznesie, pracowników działu marketingu (marketerów) zajmujących się usługami prozdrowotnymi lub produktami typu spa&wellness.

Wydajemy kolejną książkę o spa&wellness, bo rynek ten rozwija się bardzo dynamicznie. Pojawiają się nowe czasopisma, organizowane są liczne konferencje i targi, powstają nowe gabinety kosmetyczne oraz centra spa. Coraz więcej jest też specjalistów w tej dziedzinie, a klienci stają się coraz bardziej wymagający.

Książka SPA&WELLNESS. INSPIRACJE powinna tylko sprowokować do poszukiwań własnej, unikalnej, wartościowej oferty dla klientów, bo praca nad ofertą to proces ciągły. Stale zamieniają się zarówno popularność kosmetyków, jak też i gusta klientów.

Książka już jest w sprzedaży - więcej informacji na SPA&WELLNESS. INSPIRACJE

Prosimy o kontakt, jeśli:

  • Chcieliby Państwo zamieścić reklamę swojej Firmy,
  • Chcieliby Państwo otrzymać informację o dostępności książki.

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.